Ogłoszenia parafialne 27 grudnia 2015 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia duszpasterskie

Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa –  27.12.2015

 

1. Przeżywamy dzisiaj Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Módlmy się o świętość naszych rodzin, szczególnie rodzin z naszej parafii.

 

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700

 

3. W czwartek o godz. 1600 Msza św. połączona z nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym na zakończenie Roku Pańskiego 2015.

Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W Rudawce Msza św. na zakończenie roku o godz.1600.

 

4. W piątek przeżywać będziemy Nowy Rok, czyli Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i zarazem Światowy Dzień Pokoju.

Msze św. jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 800; 930 1100 i 1600. W Rudawce o godz. 930. Po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe.

 

5. Okazja do spowiedzi codziennie przed każdą Mszą św.

 

6. W sobotę od godz. 1600 kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

7. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne            w Przemyślu.

 

8. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę, czyli 2 stycznia, prosimy następujące osoby: Irenę Sosnowską, Monikę Gerula, Lucynę Wasyliszyn, Janusza Kawkę.

 

9. Dziękujemy także, za ofiarowanie choinek do naszego kościoła oraz wszystkim parafianom, którzy mają udział w przygotowaniu kościoła do Świąt Bożego Narodzenia Bóg zapłać!

 

10. Od poniedziałku 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską.

Celem kolędy jest błogosławieństwo domu i jego mieszkańców, wspólna modlitwa oraz rozpoznanie stanu duszpasterskiego parafii. Przyjęcie kapłana do własnego domu, ma także wartość religijnego świadectwa. Odwiedziny poszczególnych rodzin, będą bezpośrednio zapowiadali ministranci, aby nie wchodzić do tych domów, gdzie  mieszkańcy sobie tego nie życzą. W tym tygodniu kolęda rozpoczynać się będzie w poniedziałek, wtorek i sobotę o godz. 900 i będzie trwała do godz. 1700. Zaplanowany porządek wizyty duszpasterskiej na ten tydzień przedstawia się następująco: