Ogłoszenia parafialne 28.06.2015

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 28 czerwiec 2015

1. Przeżywamy dziś XIII niedzielę zwykłą.

 2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca mszalna będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze Św. w tym dniu o 800, 1100 i 1800. W Rudawce Msza Św. o godz. 1700

 3. We wtorek zakończenie nabożeństw czerwcowych. W czasie wakacji nie będzie Mszy Św. o godz. 700.

 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 1700. Spowiedź i Komunia Św. chorych w domach w piątek od godz. 900. W sobotę od godz. 1700 kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 5. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca Mszalna zostanie przeznaczona na WSD.

 6. Początek wakacji to czas zmian personalnych w naszej archidiecezji. Decyzją ks. Abpa Józefa Michalika ks. Dominik Długosz po dwóch latach pracy w naszej parafii został skierowany do pracy w parafii Orzechówka. Na jego miejsce został przydzielony ks. Mateusz Sławiński – neoprezbiter z Pełkiń. W imieniu własnym, ks. Bożydara oraz wszystkich parafian dziękujemy księdzu Dominikowi za gorliwą pracę w naszej parafii. Zarówno ks. Dominika jak i nowego wikariusza ks. Mateusza polecamy modlitwie wszystkich parafian.

 7. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Bożenę Pawłowską, Barbarę Kwaśnicką, Małgorzatę Hop, Barbarę Hop.

W czasie wakacji sprzątanie kościoła w soboty o godz. 800 a w poniedziałek po uzgodnieniu z Panem kościelnym.

 8. W dniu 1 lipca (środa) od godz. 800 do 1600 w rynku można dokonać legalizacji gaśnic.