Ogłoszenia parafialne 15 marca 2015 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne

IV niedziela Wielkiego Postu. 15 marzec 2015

 

1. Przeżywamy dziś IV niedzielę Wielkiego Postu.

 

2. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1700. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700, a po jej zakończeniu Msza św.

 

3. W najbliższy czwartek po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

 

4. W czwartek przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień szczególnej modlitwy za ojców oraz dzień imienin ks. abpa Józefa Michalika.

 

5. Wielkanocna spowiedź i komunia św., chorych w domach w sobotę od godz 900. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii do najbliższego piątku.

 

6. W dniu 22 marca 2015 r w niedzielę, wolontariusze Fundacji św. Mikołaja będą kwestować na rzecz stypendiów dla zdolnych uczniów Gimnazjum w Birczy.

Akcja „Wiosną stypendia rosną” organizowana jest w Birczy po raz trzeci i ma na celu wsparcie zdolnych uczniów z ubogich rodzin. Fundacja św. Mikołaja do każdego 500 zł zebranego przez szkołę dołoży drugie tyle. Prosimy o wsparcie tej szlachetnej akcji.

 

7. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Grażynę Brożyniak, Małgorzatę Staszkiewicz, Janinę Hryń i Krystynę Kurasz.