Ogłoszenia parafialne 23 listopad 2014 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2.  Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wypominkowe. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz.1600.
  3.  Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. Rozpoczniemy tym samym nowy rok liturgiczny pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”.
  4.  Stowarzyszenie Kościoła Katolickiego „Pomoc Kościołowi w potrzebie” prowadzi zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. W naszej parafii taka zbiórka będzie miała miejsce 29.11. czyli w najbliższą sobotę o godz. 1100 na parkingu parafialnym. Oddając zużyty sprzęt możemy pozbyć się kłopotu a jednocześnie wziąć udział w akcji niesienia pomocy ludziom w krajach misyjnych, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów.
  5.  Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Annę Freitag, Anetę Baran, Ewę Cebeńko, Urszulę Maliczowską.