Ogłoszenia parafialne 19 październik 2014 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXIX niedzielę zwykłą. Jest to niedziela Misyjna. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Msza Św. w Rudawce we wtorek o godz 1600.

3. Wójt Gminy Bircza i Rada Gminy Bircza zapraszają mieszkańców naszej Gminy na uroczyste obchody 69 rocznicy obrony Birczy przez mieszkańców i żołnierzy IX Dywizji Piechoty przed UPA. W przyszłą niedziele o godzinie 1100 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji poległych w obronie Birczy. Program uroczystości jest zamieszczony w gablocie ogłoszeń

4. Na bocznych ołtarzach i stolikach za ławkami są wyłożone karty wypominkowe. Przypominamy, że w naszej parafii modlitwy wypominkowe odprawiamy przez cały listopad. W Uroczystość Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w każdy piątek listopada będzie odprawiana Msza św. za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach w naszej parafii. Natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i w niedzielę po sumie będziemy odprawiać krótkie nabożeństwa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach z odczytywaniem kart wypominkowych.

5. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a w najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Barbarę Cebeńko, Bożenę Szyndlar, Renatę Żołyńską, Wiesławę Wiątek.