Ogłoszenia parafialne 12 październik 2014 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVIII niedzielę zwykłą. Jest to także XIV Dzień Papieski. Z tej racji po Mszach Św. zbierane są ofiary do puszek na wspieranie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Jutro przeżywamy ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 1500 zostanie odprawiona w Rudawce Msza Św., a po jej zakończeniu z figurką Matki Bożej pójdziemy do kościoła parafialnego.

3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce w poniedziałek o godz. 1500.

4. W czwartek po Mszy św. o godzinie 1700 spotkanie Akcji Katolickiej.

5. Za tydzień niedziela misyjna. Składka mszalna zostanie przeznaczona na misje.

6. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Joannę Ponieważ, Agnieszkę Fedków, Olgę Fedków i Annę Kozanecką

7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się spektakl „Lita and Compagne”, autorstwa Aleksandra Fredry. N spektakl zaprasza teatr Fredreum z Przemyśla. Wstęp wolny.

8. Wójt Gminy Bircza informuje, że 18 października, czyli w najbliższą sobotę, w godz. od 11.00-12.10 na obiekcie GOK-u odbędą się ćwiczenia z zakresu zarządzania kryzysowego. Dlatego w tym czasie mogą nastąpić utrudnienia w ruchu kołowym szczególnie w Rynku i na ulicy Szkolnej.