Ogłoszenia parafialne 05 paździrnik 2014 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 5 październik 2014 r.

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVII niedzielę zwykłą.

Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo różańcowe.

 

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIV Dzień Papieski, którego celem jest zbiórka pieniędzy na wspieranie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, aby pomóc młodzieży zdolnej, z rodzin ubogich czy wielodzietnych w zdobywaniu wiedzy. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na ten cel.

 

4. W poniedziałek, wtorek i środę, mieszkańcy naszej parafii będą mogli się zaopatrzyć się w żywność z Caritasu. Obiecane mamy duże dostawy kapusty i marchwi oraz być może jabłek. Przy odbiorze trzeba podać nr pesel każdej z osób, która będzie korzystała z żywności. Dostawy można się spodziewać w godzinach 1200-1300. Mogą być jednak opóźnienia spowodowane przez Agencje Rynku Rolnego. Tiry z żywnością zostaną kierowane na parking przy stadionie w Starej Birczy.

 

5. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Agnieszkę Bednarz, Czesławę Wilgucką, Zuzannę Chorążak, Dorotę Fedków.