Ogłoszenia parafialne 28 wrzesień 2014 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVI niedzielę zwykłą w ciągu roku.

W dniu dzisiejszym podczas Mszy Św. o godz. 1600 dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej otrzymają różańce a po Mszy Św. odbędzie się spotkanie z rodzicami tych dzieci.

2. W środę rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą każdego dnia po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1600. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i przypominamy, że za odmówienie cząstki różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700.

W Rudawce spowiedź przed I-szym piątkiem i Msza św we wtorek o godz. 1600.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź z racji pierwszego piątku od godz. 1600. Spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godz. 900. W sobotę od godz. 1600 zapraszamy na kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

5. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

6. Na stoliku za ławkami są wystawione czasopisma Apostolos, które można sobie wziąć za darmo.

7. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Danutę Kaciuba, Małgorzatę Laskowską, Józefę Fedków, Sebastiana Kruk.