Ogłoszenia parafialne 21 wrzesień 2014 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXV niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś przeżywamy także niedzielę środków społecznego przekazu. Taca Mszalna zostanie przekazana na radio diecezjalne.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1800 z wyjątkiem poniedziałku.

3. We wtorek na Mszy Świętej o godz. 1800 będziemy gościć o. Józefa Witko.

4. W najbliższą sobotę odbędzie się z naszej parafii zapowiedziana pielgrzymka róż różańcowych do Dukli. Wyjazd pielgrzymów z parkingu przy kościele o godz. 7.30.

5. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu oraz przygotowanie naszej świątyni do uroczystości odpustowej i wizytacji ks. bpa. Dziękujemy także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do godnego przeżycia tych uroczystości. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Zygmunta Radwańskiego, Renatę Procyk, Ewę Wiśniowską, Krzysztofa Grzegorzak.

6. W gablocie ogłoszeń znajduje się informacja Caritas Archidiecezji Przemyskiej o możliwości korzystania z rehabilitacji i bezpłatnego przywozu i odwozu dzieci specjalnym busem. Jest też podany numer tel. do kontaktu.

7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 16.00 będzie poświęcenie i wręczenie różańców dla uczniów kl. III Szkoły Podstawowej, a po Mszy św. spotkanie z ich rodzicami.