Ogłoszenia parafialne 14 wrzesień 2014 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 14 wrzesień 2014 r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXIV niedzielę zwykłą a jednocześnie Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza Św. odpustowa w Rudawce o godz. 1230. Dziś rozpoczynamy Tydzień Wychowania. 
  2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1800 z wyjątkiem środy i piątku. W te dni Msza Św. będzie o godz. 700 i 1700.
  3. W poniedziałek o godz. 1700 zapraszamy na zbiórkę wszystkich ministrantów.
  4. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, świadków i ich rodzin będzie we wtorek o godz. 1700.
  5. W czwartek 18 września Uroczystość św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Jest to również Dzień Odpustu i Wizytacji Kanonicznej w naszej parafii. Msze święte w naszym Kościele pod przewodnictwem ks. bpa. o godzinie 1200 i 1800. Msza Św. i spotkanie z ks. Biskupem dla uczniów naszych szkół o godz. 900.
  6. Po Mszy Św o godz. 1200 procesja Eucharystyczna i ucałowanie relikwii naszego patrona. Natomiast w czasie Mszy Św o godz 1800 ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania, a po jej zakończeniu spotka się z grupami parafialnymi. Dlatego szczególnie na tę Mszę Św. zapraszamy wszystkich członków:

– Rady Parafialnej

– Róż Różańcowych

– Akcji Katolickiej

– Dzieła Pomocy Powołaniom

– Rodziny Przyjaciół Radia Maryja

– Ministrantów

– Grupy młodzieżowej RAM

W dzień odpustu Msza św. i spotkanie z ks. Biskupem w Rudawce będzie
o godz. 1600.

  7.  Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Bogusław Kowalski, Dariusz Laskowski, Beata Lechowicz, Dorota Urban.

Natomiast o posprzątanie kościoła przed bierzmowaniem prosimy rodziców uczniów klas III Gimnazjum.