Ogłoszenia parafialne 7 wrzesień 2014 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXIII niedzielę zwykłą w ciągu roku, jest to niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na WSD w Przemyślu.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1800 z wyjątkiem poniedziałku. W poniedziałek przypada Święto Narodzenia NMP czyli matki Bożej Siewnej. Ze względu na wizytację biskupią w parafii Olszany Msza Św. wieczorna zostanie odprawiona o godz. 1700. W czasie tej Mszy Św. będzie sprawowany obrzęd poświęcenia ziarna i nasion siewnych.

3. W przyszłą niedzielę przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego – dzień odpustu w Rudawce. Uroczysta Msza Św odpustowa w Rudawce o godz. 1230. W tym dniu odbędzie się także procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej do Rudawki w ramach kolejnego Nabożeństwa Fatimskiego. Rozpoczęcie procesji w kościele parafialnym o godz. 1100.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 1600 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży z naszej parafii, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

5. Z naszej parafii jest organizowana pielgrzymka róż różańcowych do Dukli w dniu 27.09. tj. w sobotę. Koszt autokaru wynosi 20 zł. Zapisy prosimy składać w zakrystii.

6. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Ulianę Stasiowską, Zbigniewa Iskańskiego, Bernadetę Borowiak, Piotra Laskowskiego.

7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Piotr Władysław Gądek, s. Czesława i Leonii Wolan, ur. 04.06.1981 r. Ustrzyki Dolne, zam. Liskowate 30

Marianna Muzyka, c. Witolda i Rusłany Muzyka, ur. 30.01.1992, zam. Stara Bircza       15 zap. I.