Ogłoszenia parafialne 22 czerwca 2014 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś XII niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1800. Codziennie do czwartku po wieczornej Mszy św. procesja eucharystyczna. W czwartek poświęcenie wianków a następnie procesja eucharystyczna i błogosławieństwo dzieci. W Rudawce Msza św. w czwartek o godz. 1700.

3. We wtorek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Jest to dzień odpustu parafialnego w Leszczawie.

4. W środę po wieczornej Mszy Świętej spotkanie na plebanii Akcji Katolickiej.

5. W piątek o godz. 800 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź na zakończenie roku w czwartek od godz. 1700. W piątek przypada także Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

7. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy i ofiary na kwiaty. Dziękujemy Panu Organiście, Służbie Liturgicznej, Panom ze Straży, Policji i wszystkim, którzy brali udział w procesji. Niech włożony trud i złożone ofiary będą wyrazem naszej wiary i miłości do Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

8. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Dariusza Olszewskiego, Jolantę Pieniądz, Tadeusza Wojdylak, Bronisława Brudziak, Annę Dzwonnik.

9. Wójt Gminy Bircza, Rada Gminy i Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na Uroczyste Obchody Gminy Bircza, które odbędą się 22 czerwca o godz 1500.

10. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Grzegorz Artur Chrobak, s. Bogusława i Teresy Dudycz, ur. 06.10.1985 r. Przemyśl, zam. Lipa 10a

Katarzyna Zofia Bąk, c. Mieczysława i Haliny Mac, ur. 09.08.1991. Przemyśl, zam. Nowa Wieś 2   zap. I