Ogłoszenia parafialne 19 styczeń 2014 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś drugą niedzielę zwykłą w ciągu roku a jednocześnie tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

2. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1700. (W Rudawce we wtorek nie będzie Mszy Świętej)

3. W najbliższą czwartek po wieczornej Mszy św. odbędzie się na plebanii spotkanie Akcji Katolickiej, a w sobotę również po wieczornej Mszy św. spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

4. W sobotę 25 stycznia przypada Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, które kończy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Agnieszkę Buczek, Grażynę Szacką, Wiolettę Krotoszyńską, Bożenę Kowalską

6. Dobiegła końca tegoroczna wizyta duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim rodzinom naszej parafii za życzliwe, a często bardzo serdeczne przyjęcie z racji kolędy i religijną atmosferę podczas tych odwiedzin. Dziękujemy także za złożone z tej okazji ofiary – Bóg zapłać. Ufamy, że te spotkania ubogacone wspólną modlitwą zaowocują Bożym błogosławieństwem
w codziennym życiu.

7. Sołtys wsi Korzeniec zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o godzinie 1230 w świetlicy w Korzeńcu.

8.  Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy zaprasza mieszkańców Gminy, na V Birczański Przegląd Jasełek, który odbędzie się w sali widowiskowej GOK-u 26 stycznia o godzinie 1400. Program jest zamieszczony w gablocie ogłoszeń.