Ogłoszenia parafialne 24 listopad 2013 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W dniu dzisiejszym kończymy także Rok Wiary.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wypominkowe. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz.1600.

3. W piątek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

4. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. Rozpoczniemy tym samym nowy rok liturgiczny pod hasłem: „Wierzę w Syna Bożego”. Będzie to także niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka mszalna zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

5. Nasza parafia złożyła w ubiegłą niedziele 1112,00 zł, na pomoc ofiarom tajfunu na Filipinach. Dziękujemy za dużą ofiarność na ten cel. Bóg zapłać.

6. W gablocie ogłoszeń znajduje się plakat zawierający informację o możliwości kursów i szkoleń dla osób niepełnosprawnych. Znajdują się tam także informacje dla osób, które chcą  się włączyć jako darczyńcy w akcję „Szlachetna Paczka”.

7. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Halinę Komandowską, Iwonę Markowską, Halinę Radoń, Małgorzatę Tyczyńską.