Ogłoszenia parafialne 3 listopad 2013 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele Powszechnym XXXI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Jest to niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i wieczorna o godzinie 1700 połączona z nabożeństwem wypominkowym. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.

3. Na stolikach za ławkami są jeszcze wyłożone listy na których można składać podpisy wyrażające nasze poparcie i solidarność z Abp-em Józefem Michalikiem.

4. Nasz kleryk Grzegorz Przeszło poprosił ks Rektora o urlop rektorski. Obecnie nadal pozostaje alumnem Seminarium Przemyskiego, ale chce mieć więcej czasu na podjęcie decyzji o przyjęciu święceń diakonatu i kapłaństwa. Prosimy parafian o modlitwę w Jego intencji, aby decyzja którą podejmie była zgodna z wolą Bożą.

5. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Helenę Chodań, Barbarę Chrobak, Monikę Kaciuba, Janinę Goszczurny