Ogłoszenia parafialne 20 październik 2013 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXIX niedzielę zwykłą oraz Misje Święte. Zachęcamy parafian do uczestnictwa w spotkaniach misyjnych (program misji).

Dziś o godzinie 1500 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii.

2. Msze św. w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz. 800 i 1730. Przed Mszą Świętą wieczorną nabożeństwo różańcowe. Natomiast w sobotę Msza Św o godz 700 i 1700. W czasie Misji Msze Św w Rudawce o godz. 1600.

3. Do najbliższej środy prosimy zgłaszać chorych, których mamy odwiedzić w czasie Misji Świętych

4. Przypominamy że w przyszłą niedzielę będziemy przeżywali uroczystości związane z 68 rocznicą obrony Birczy przez mieszkańców i żołnierzy IX Dywizji Piechoty przed UPA. Z tej racji suma zostanie odprawiona o godzinie 1030. Organizatorzy proszą aby w miarę możliwości nie parkować samochodów na parkingu w rynku.

5. Na bocznych ołtarzach i stolikach za ławkami są wyłożone karty wypominkowe. Przypominamy, że w naszej parafii modlitwy wypominkowe odprawiamy przez cały listopad. W Uroczystość Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w każdy piątek listopada będzie odprawiana Msza św. za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach w naszej parafii. Natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i w niedzielę po sumie będziemy odprawiać krótkie nabożeństwa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach z odczytywaniem kart wypominkowych.

6. Prace na parkingu parafialnym na ten rok zostały zakończone. Cały plac jest już utwardzony, ale nie odebrany przez Nadzór Budowlany, w związku z tym parking nie jest jeszcze dopuszczony do użytkowania.

7. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a w najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Antoniego Segelin, Helenę Wilgucką, Ewę Stach, Barbarę Hreczka. Dziękujemy także pani Marzenie Demkiewicz za ofiarowanie kwiatów do naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Piotr Paweł Przeszło s. Wiesława i Ewy Dudkowskiej ur. 22.02.1993r. Przemyśl, zam. Łodzinka Górna

Sabina Elżbieta Pacławska c. Kazimierza i Barbary Wiśniowskiej ur. 03.01.1994r. Przemyśl, zam. Malawa 23a/2                                                       zap. I