Ogłoszenia parafialne 13 październik 2013 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVIII niedzielę zwykłą. Jest to także XIII Dzień Papieski. Z tej racji po Mszach Św. zbierane są ofiary do puszek na wspieranie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Dziś przeżywamy ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 1330 zostanie odprawiona w Rudawce Msza Św. a po jej zakończeniu z figurką Matki Bożej pójdziemy do Kościoła parafialnego.

3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce we wtorek o godz. 1600.

4. We wtorek pół godziny przed Mszą Św będzie przedstawiona wieczornica poświęcona św. Stanisławowi Kostce.

5. W czwartek po Mszy św. o godzinie 1700 spotkanie Akcji Katolickiej.

6. W najbliższą sobotę rozpoczniemy w naszej parafii Misje Święte. Zachęcamy parafian do czynnego udziału w tych spotkaniach. (Program misji)

7. W czasie Misji św. jest zaplanowana spowiedź i Komunia św. chorych w domach, która odbędzie się w czwartek 24 października. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii.

8. Sołtys wsi Bircza zaprasza mieszkańców Birczy na zebranie wiejskie, które odbędzie się w najbliższy piątek o godz 1800 w budynku GOK-u.

9. W imieniu Wójta Gminy Bircza i Rady Gminy Bircza w dniu 27 października 2013r. zapraszamy na uroczyste obchody 68 Rocznicy Obrony Birczy przez mieszkańców i Żołnierzy IX Dywizji Piechoty przed UPA. Ze względu na te uroczystości suma w tym dniu zostanie wyjątkowo odprawiona pół godziny wcześniej czyli o godz. 1030. Pozostałe Msze św. będą o stałych godzinach. Program uroczystości jest zamieszczony w gablocie ogłoszeń.

10. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Zofię Segelin, Lucynę Szmurło, Marię Hess, Jolantę Podgórską.