Ogłoszenia parafialne 6 październik 2013 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVII niedzielę zwykłą.

Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Natomiast ofiary zebrane do puszek  zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas na pomoc osobom dotkniętym dramatem wojny w Syrii.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.

3. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w najbliższą sobotę młodzież naszej parafii dostarczy do każdego domu program misyjny.

4. W najbliższą niedzielę 13 października ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Tym razem w procesji z figurką Matki Bożej pójdziemy z Rudawki do kościoła parafialnego. Rozpoczęcie procesji Mszą św. w kościele w Rudawce o godz.1330. Z tej racji w Rudawce nie będzie Mszy Św. o 930.

5. W przyszłą niedzielę będziemy również obchodzić XIII Dzień Papieski, którego celem jest wznoszenie żywego pomnika naszemu papieżowi przez wspieranie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, aby pomóc młodzieży zdolnej, z rodzin ubogich czy wielodzietnych w zdobywaniu wiedzy. Już tradycyjnie po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na ten cel.

8. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Zofię Dańczak, Wandę Dmytrzak, Aleksandrę Najdecką i Marię Solarz.

9. W przyszłą niedzielę po sumie w budynku GOK’u odbędzie się spotkanie z Marszałkiem Sejmu RP panem Markiem Kuchcińskim. Rozpocznie się ono Mszą Św. o godz 1100, a następnie w imieniu organizatorów zapraszamy do do budynku GOK’u.