Ogłoszenia parafialne 01 września 2013 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Jest to niedziela adoracyjna. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.  Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1800 . We wtorek w Rudawce Msza św. i spowiedź o godz. 1700.

3. W poniedziałek o godz. 800 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji nauczycieli i uczniów rozpoczynających nowy rok szkolny.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.  Spowiedź z racji pierwszego piątku od godz. 1700. Spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godz. 900.

5. W sobotę od godz. 1700 zapraszamy na kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

6. W przyszłą niedzielę przypada święto Narodzenia NMP – święto Matki Bożej Siewnej. Na Mszy św. o godz. 1100 błogosławieństwo ziarna i nasion siewnych.

7. W sobotę 28 września z naszej parafii zostanie zorganizowana, pielgrzymka autokarowa Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Łańcucie. Zapisy będą przyjmowane w zakrystii do przyszłej niedzieli. Przewidywany koszt wyjazdu ok. 20 zł.

8. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Marię Grzebyk, Annę Bodnar, Teresę Bodnar, Bogusławę Gerula.

9. W środę 4 września w rynku w Birczy będzie możliwość dokonania legalizacji gaśnic samochodowych.

10. W piątek 6 września Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy oraz Gimnazjum nr 1 organizują akcję: „Narodowe czytanie. Aleksander Fredro”. Wszystkich chętnych do wspólnego czytania „Zemsty” zapraszamy na godz. 900.

11. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Wacław Krzysztof Dudek, s. Marka i Danuty Kamińskiej, ur. 31.07.1977 r. w Rzeszowie, zam. Zaczernie 142.

Katarzyna Agnieszka Ulanowska, c. Wiktoriana i Marii Kowalskiej, ur. 25.10.1986 r. w Lubaczowie, zam. Korzeniec 1.

zap. I