Ogłoszenia parafialne – 12 grudnia 2021 roku

with Brak komentarzy

 

 

  1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Adwentu.

 

  1. W dni powszednie Msze Św. o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. Przypominamy, że względu na pandemię w tym roku nie będzie tradycyjnej spowiedzi Adwentowej w ramach dekanatu. W naszej parafii spowiadamy przed każdą Mszą św. Prosimy aby spowiedzi nie odkładać na ostatnie dni przed świętami. Spowiedż i Komunia św. chorych przed Świętami w sobotę 18-go grudnia od godz. 830. Zgłoszenia przyjmujemy do najbliższego piątku w zakrystii.

 

  1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po każdej mszy św. młodzież naszej parafii rozprowadza, kredę, kadzidło i sianko na stół wigilijny.

 

  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla Ministrantów i Dziewczęcej Służby Maryjnej.

 

  1. Pan Organista zakończył roznoszenie opłatków świątecznych. Gdyby ktoś nie otrzymał jeszcze opłatków może je nabyć w kościele. Będą one wyłożone na stoliku pod chórem. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie Pana Organisty oraz za wyrazy wdzięczności za jego pracę w kościele. Bóg zapłać!

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Barbarę Baryła, Annę Nachtigal, Stanisławę Podolską i Tadeusza Strzemińskiego.

 

  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 

Łukasz Marcin Gręda, zam. Gronowo Elbląskie, parafia św. Jana Chrzciciela

i  Barbara Dorota Nieckarz, zam. Gdynia, parafia Matki Bożej Bolesnej

Zapowiedź II