Spotkania kolędowe w naszej Parafii

with Brak komentarzy

 

Spotkania kolędowe w naszej Parafii
DSCN6667

Zgodnie z zaleceniem księdza Arcybiskupa w tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy. W naszej Archidiecezji parafian z poszczególnych rejonów będziemy zapraszać do kościoła w wyznaczonym dniu w intencji tych parafian zostanie odprawiona wieczorna Msza św. i wygłoszone będzie krótkie Słowo Boże i odmówimy błogosławieństwo kolędowe. Wiernych z podanych rejonów prosimy, aby przynieśli do świątyni wodę do poświęcenia. Po powrocie do domu poświęconą wodą pokropimy nasze domy.
Program kolędy na najbliższy tydzień:
  • Poniedziałek 17.00 mieszkańcy Woli Korzenieckiej, Łodzinki Górnej i Łodzinki PGR
  • Wtorek 17.00 mieszkańcy Korzeńca i Boguszówki
  • Środa 17.00 mieszkańcy Nowej Wsi

 

modlitwa_rodzinna