15 października 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVIII niedzielę zwykłą.
  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Msza Św. w Rudawce we wtorek o godz. 1600.
  1. W środę po wieczornym nabożeństwie odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  1. Na bocznych ołtarzach i stolikach za ławkami są wyłożone karty wypominkowe. Przypominamy, że w naszej parafii modlitwy wypominkowe odprawiamy przez cały listopad. W Uroczystość Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w każdy piątek listopada będzie odprawiana Msza św. za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach w naszej parafii. Natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i w niedzielę po sumie będziemy odprawiać krótkie nabożeństwa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach z odczytywaniem kart wypominkowych.
  1. W sobotę o godz. 16.00 zostanie odprawiona w naszym kościele msza św. z okazji 72 rocz. obrony Birczy przez mieszkańców i żołnierzy IX Dywizji Piechoty przed UPA. W związku z tym Msza św. niedzielna, odprawiana w sobotę, zostanie także odprawiona o godz. 16.00. W tym dniu różaniec zostanie odprawiony przed Mszą św.
  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą misyjną. Taca mszalna zostanie przeznaczona na misje.
  1. W gablocie ogłoszeń znajduje się informacja o pielgrzymce Dzieła Pomocy Powołaniom do Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu w dniu 21 października.
  2. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Barbarę Laszkiewicz, Marię Mirek, Reginę Piegdoń i Krystynę Urban.