18 czerwiec 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś XI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Po sumie procesja eucharystyczna.
  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1800. Codziennie do czwartku po wieczornej Mszy św. procesja eucharystyczna. W czwartek poświęcenie wianków a następnie procesja eucharystyczna i błogosławieństwo dzieci. W Rudawce Msza św. w czwartek o godz. 1700.
  1. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  1. W piątek Uroczystość NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Także w piątek o godz. 800 Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź na zakończenie roku codziennie przed wieczorną Mszą św.
  1. W sobotę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, odpust w Leszczawie Dolnej, suma odpustowa o godz. 1200.
  1. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy i ofiary na kwiaty. Dziękujemy Panu Organiście, Służbie Liturgicznej, Panom ze Straży, Policji i wszystkim, którzy brali udział w procesji. Niech włożony trud i złożone ofiary będą wyrazem naszej wiary i miłości do Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Zuzannę Chorążak, Dorotę Fedków, Agnieszkę Fedków i Joannę Ponieważ.