29 stycznia 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś czwartą niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś po Mszy św. o godz 16.00 spotkanie na plebani Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700.

 

  1. W poniedziałek na Mszy św. wieczornej będziemy gościć Ojca Józefa Witko.

 

  1. W najbliższy czwartek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Święto Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Taca mszalna przeznaczona będzie na klasztory klauzurowe.

Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 800, 1100 i 1700 a w Rudawce o godz. 1600.

 

  1. W Święto Matki Bożej Gromnicznej w czasie Mszy Świętej o godz. 17.00 dzieci z klas trzecich otrzymają książeczki jako kolejny etap przygotowania do I Komunii Świętej. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami tych dzieci.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 1600.

Spowiedź i Komunia św. chorych w domach w piątek od godz. 830.

 

  1. W piątek po Mszy św. o 1700 spotkanie dla młodzieży klas trzecich gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 

  1. W sobotę od godz. 1600 zapraszamy na kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna zostanie przeznaczona na potrzeby diecezji.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby:Krystynę Greger,Halinę Olszewską,Olgę Pieniądz i Tadeusza Wojdylaka.