15 stycznia 2017 roku

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś drugą niedzielę zwykłą.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1700.

 

  1. W środę, 18 stycznia, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 

  1. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Po Mszy św. wieczornej będzie możliwość ucałowania relikwii naszego Patrona.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Stanisławę Szacką, Helenę, Szacką, Marię Szacką i Krystynę Pieniądz.

 

  1. Dobiegła końca tegoroczna wizyta duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Rodzinom naszej parafii za życzliwe, a często bardzo serdeczne przyjęcie z racji kolędy i religijną atmosferę podczas tych odwiedzin. Dziękujemy także za złożone z tej okazji ofiary – Bóg zapłać. Ufamy, że te spotkania ubogacone wspólną modlitwą zaowocują Bożym błogosławieństwem w codziennym życiu.

 

  1. W przyszłą niedzielę, w hali sportowo-widowiskowej w Birczy odbędzie się turniej charytatywny na rzecz Osób Niepełnosprawnych, organizowany przez Komitet Społeczny „Sportowy Duch”. Podczas turnieju zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz osób niepełnosprawnych z Gminy Bircza. Zbiórka będzie prowadzona również przy kościołach w Birczy i Rudawce po każdej mszy świętej. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy oraz obejrzenia rozgrywek sportowych drużyn piłkarskich: duchownych, samorządowców, straży granicznej „Życia Podkarpackiego” i przedsiębiorców.