Ogłoszenia parafialne 08 listopada 2015 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne – 8 listopada 2015 roku

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele Powszechnym XXXII niedzielę zwykłą         i jednocześnie VII Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Jest to także niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wypominkowe. W Rudawce Msza św. w środę o godz. 1600.

3. Wójt Gminy Bircza, Rada Gminy Bircza oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy, zapraszają na Uroczyste Obchody Święta Niepodległości w dniu 11 listopada w Birczy, które rozpoczną się o godzinie 1000 na Starym Cmentarzu przy grobach powstańców. Msza Święta              w intencji Ojczyzny rozpocznie się o godzinie 1100.

4. W dniach 13 – 14 listopada odbędzie się 2 Rajd Samochodowy Arłamów.     W związku z tym nastąpi zmiana organizacji ruchu. Nas najbardziej dotyczy odcinek w Birczy, gdyż 14 listopada od godziny 1200 do 1700 zostaną zamknięte ulice w samej Birczy. Organizatorzy obiecali, że najpóźniej od 1630 będzie można dojechać do kościoła, dlatego nie zmieniamy godz. Mszy Świętej. Dokładne informacje na temat rajdu znajdują się w gablocie ogłoszeń.

5. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby:

– Jolantę Hnat

– Ludmiłę Podgórską

– Bernadettę Bartnicką

– Jolantę Hakało