Ogłoszenia parafialne 27 września 2015 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 27 września 2015 roku

 

1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVI niedzielę zwykłą.

W dniu dzisiejszym po Mszy Św. o godz. 1600 odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Prosimy Rodziców, żeby przyszli wraz z dziećmi.

 

2. W czwartek rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą każdego dnia po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1600. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i przypominamy, że za odmówienie cząstki różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

3. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700.

W Rudawce spowiedź przed I-szym piątkiem i Msza Św. we wtorek o godz. 1600.

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź  z racji pierwszego piątku od godz. 1600. Spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godz. 900. W sobotę od godz. 1600 zapraszamy na kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

5. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

6. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby:

– Tatianę Rachwalską

– Stanisławę Paryż

– Dorotę Paryż

– Adama Lechowicz