Ogłoszenia parafialne 7 czerwca 2015 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 7 czerwiec 2015

 

1. Przeżywamy dziś X niedzielę zwykłą w ciągu roku. Jest to niedziela adoracyjna, po sumie procesja eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna zostanie przeznaczona na WSD.

 

2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1800. Codziennie do czwartku po wieczornej Mszy św. procesja eucharystyczna. W czwartek poświęcenie wianków a następnie procesja eucharystyczna i błogosławieństwo dzieci. W Rudawce Msza św. w czwartek o godz. 1700.

 

3. W piątek Uroczystość NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

4. W sobotę po wieczornej Mszy Św. kolejne nabożeństwo Fatimskie

 

5. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania i uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy za przygotowanie ołtarzy i ofiary na kwiaty. Dziękujemy Panu Organiście, Służbie Liturgicznej, Panom ze Straży, Policji i wszystkim, którzy brali udział w procesji. Niech włożony trud i złożone ofiary będą wyrazem naszej wiary i miłości do Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

 

6. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Agnieszkę Krajewską, Wandę Sobolak, Jadwigę Sznilik, Dorotę Tomaszewską.