Ogłoszenia parafialne 22 luty 2015 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 22 luty 2015 r.

1. Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600,
a po ich zakończeniu Msza św.

 

2. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700. Składka zbierana w piątki Wielkiego Postu będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

 

4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii kleryka z WSD w Przemyślu, składka zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne, a po Mszach Św. zbiórka do puszek wspomagająca „Misyjne Dzieło Pomocy AD GENTES”. Także w przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

 

6. Caritas naszej archidiecezji proponuje w tym roku w ramach jałmużny wielkopostnej rozprowadzenie wielkanocnych paschalików, baranków i skarbonek dla dzieci. Proponowana cena paschalika to 7 zł, a baranka wielkanocnego 5 zł. Są one do nabycia w zakrystii kościoła. Natomiast skarbonki zostanął rozdane dzieciom w szkołach. Zebrany fundusz z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

 

7. W gablocie kościoła są zamieszczone informacje o bezpłatnym komputerowym badaniu wzroku, które będzie miało miejsce 11 marca w przychodni w Birczy oraz badaniach USG Doppler, tarczycy i echo serca, które będzie miało miejsce 3 marca także w przychodni w Birczy.

 

8. Rekolekcje Wielkopostne , które będą także renowacją Misji Świętych w naszej parafii są zaplanowane na dni od 7 do 10 marca. Będzie je prowadził ks. Tadeusz Kocór. Serdecznie zapraszamy.

 

9. W przyszłą niedziele młodzież z Ruchu Apostolstwa Młodzieży, będzie rozprowadzała ręcznie robione kartki Wielkanocne.

 

10. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Marię Mirek, Reginę Piegdoń, Krystynę Urban, Teresę Sowa.