Ogłoszenia parafialne 17 listopad 2013 r.

with Brak komentarzy

1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXXIII niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700 Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wypominkowe. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz.1600.

3. W czwartek na Mszy św. wieczornej będziemy gościć o. Józefa Witko.

4. Najbliższa niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo na zakończenie Roku Wiary. Za udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

5. W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka o modlitwę i pomoc dla ofiar tajfunu na Filipinach, dzień dzisiejszy jest dniem solidarności z wszystkimi, którzy są dotknięci tym kataklizmem. Konkretne wsparcie możemy wyrazić poprzez ofiary składane do puszek przy naszych kościołach. Treść apelu jest zamieszczona w gablocie ogłoszeń.

6. Mamy już część ołtarza głównego, która była poddana pracom konserwatorskim zaplanowanym na ten rok. Pozostałe prace planujemy wykonać w przyszłym roku.

7. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Bożenę Kowalczyk, Małgorzatę Kruk, Agnieszkę Wasiewicz, Reginę Jabłecką.